products

بهبود گردش خون دستگاه کشش الکتریکی کمری ماساژور کششی پشت ROHS

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Moi et Toi
گواهی: CE/ROHS/FCC
شماره مدل: MRT-13
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: 18 usd per pcs
جزئیات بسته بندی: بسته بندی جعبه کاغذی
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: L/C، T/T
قابلیت ارائه: 10000 PCS در هفته
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: ماساژ لرزشی کمردرد مواد: ABS با کیفیت بالا، پارچه مخصوص
شماره مدل: MRT-13 کارتن:: 42*45.3*44.6 سانتی متر
عملکرد: ماساژ پشت، لیفت چوب ضمانتنامه: 1 سال / 12 ماه
اسم دیگر: دستگاه کشش الکتریکی کمر کمردرد کمر
برجسته:

بهبود گردش خون دستگاه کشش الکتریکی کمر

,

دستگاه کشش الکتریکی کمری ROHS

,

بهبود گردش خون ماساژور کششی پشت


توضیحات محصول

ماساژور کمردرد گرمکن مردانه زنانه، دستگاه کشش الکتریکی کمر کمردرد

 

 

 

ماساژور ستون فقرات کمری یک دستگاه ماساژ است که می تواند عضلات کمر را شل کند، علائم اسپاسم عضلانی را کاهش دهد، گردش خون در ستون فقرات کمری را بهبود بخشد و علائم درد ناشی از اسپوندیلوز کمری را کاهش دهد.
اسپوندیلوز کمری به مجموعه‌ای از بیماری‌ها اطلاق می‌شود که در ناحیه کمر اتفاق می‌افتند، که بیشتر آن‌ها ناشی از بیماری یا ترومای دژنراتیو کمر است، که عمدتاً شامل فاسیای کمر، کشیدگی عضلات کمر، بیماری دژنراتیو کمری و اسپوندیلولیستزی کمری می‌شود.برای معاینه فیزیکی و تصویربرداری باید به بخش ارتوپدی بیمارستان مراجعه کرد و در صورت لزوم، همراه با الکترومیوگرافی، می توان علت اسپوندیلوز کمری را قبل از درمان علامتی شناسایی کرد، به عنوان مثال، اسپوندیلولیستز کمری را می توان با دراز کشیدن روی تخت یا فیزیکی بهبود بخشید. فیزیوتراپی کششیبرای بیمارانی که درد آشکاری دارند، می توانند طبق توصیه پزشک از داروهای ضد التهاب و ضد درد مانند قرص های ایبوپروفن یا کپسول های رهش مداوم سلکوکسیب استفاده کنند.اگر درمان محافظه کارانه بی اثر باشد یا شرایط به اندازه ای جدی باشد که باعث لنگش متناوب شود، باید روش هایی مانند کاهش اسپوندیلولیستزیس، فیوژن بین بدن و فیکساسیون داخلی یا همجوشی خلفی ستون فقرات را انتخاب کنند.

دستگاه هوشمند ماساژ ستون فقرات کمری

 

تابع 1 کمپرس گرم با حرارت ثابت رفع درد و خستگی
تابع 2 کشش انحنای کشش بالابر، بازیابی انحنای نرمال کمر
عملکرد 3 ماساژ ویبره موتورهای ارتعاشی دوگانه
تابع 4 پالس الکترومغناطیسی مسکن درد
عملکرد 5 پنج گزینه قالب لرزش، تحریک پالس، گرم کردن، بلند کردن

 

دستگاه های ماساژ ستون فقرات کمری به طور کلی موثر هستند.

 

معمولاً ماساژورهای کمر تأثیر خاصی دارند که می تواند درد کمر را کاهش داده و محدودیت حرکتی کمر را بهبود بخشد.این ماساژور می‌تواند تنش ماهیچه‌های کمر را آرام کند، اسپاسم آن‌ها را بهبود بخشد و گردش خون موضعی را برای دستیابی به اهداف شل کردن عضلات، فعال‌سازی وثیقه‌ها، مکمل چی و بهبود گردش خون تقویت کند.

آیا دستگاه ماساژ دور کمر مفید است؟
ماساژور کمر اثر درمانی خاصی بر کشیدگی عضلات کمر دارد.زمانی که کشیدگی عضلات کمر خفیف باشد، به صورت سفتی و درد در قسمت پایین کمر ظاهر می شود.می توان از ماساژور کمر برای کمک به شل شدن عضلات و کاهش علائم درد استفاده کرد.

 

چرا باعث کمردرد می شود؟راه اصلی درمان کمردرد چیست؟
کمردرد ساده احتمالاً عارضه ای از بیماری های بافت نرم مانند فاسیای عضلانی و کشیدگی مزمن عضلات کمر در ناحیه کمر است.در بسیاری از موارد، تغییر انحنا در ستون فقرات کمری ممکن است رخ دهد و انحنای نادرست می تواند باعث فشار بیش از حد بر روی عضلات کمر شود و منجر به عوارض مختلفی مانند "کشیدگی عضلات کمر، فاسییت" شود.
این امر درک این نکته را آسان می کند که نقطه شروع اصلی برای درمان کمردرد، اصلاح انحنای کمر و شل کردن عضلات کمر است.

 

چرا باعث کمردرد می شود؟راه اصلی درمان کمردرد چیست؟
کمردرد ساده احتمالاً عارضه ای از بیماری های بافت نرم مانند فاسیای عضلانی و کشیدگی مزمن عضلات کمر در ناحیه کمر است.در بسیاری از موارد، تغییر انحنا در ستون فقرات کمری ممکن است رخ دهد و انحنای نادرست می تواند باعث فشار بیش از حد بر روی عضلات کمر شود و منجر به عوارض مختلفی مانند "کشیدگی عضلات کمر، فاسییت" شود.
این امر درک این نکته را آسان می کند که نقطه شروع اصلی برای درمان ریشه ای کمردرد اصلاح انحنای کمر، شل کردن عضلات کمر است و در صورت وجود مشکلات کمری مانند انحنای کمر یا تنگی دیسک کمر، ابتدا یک اصلاح ریشه ای انجام دهید. کشش.
در عین حال بسیاری از دستگاه های ماساژ را با کشش روی کمر نیز مقایسه کرده ایم.این ابزار درمانی کمکی حرفه ای با تکنولوژی کشش است و اندازه ناحیه کشش بسیار مناسب است.اگر خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد، راحتی در هنگام کشش را کاهش می دهد.و مساحت کمپرس گرم آن بسیار بزرگ است که در بین محصولاتی که ما آزمایش کرده ایم بزرگترین است.دایره خاکستری در وسط ناحیه گرمایش است و همچنین مجهز به تابش نور قرمز متداول ما است که برای بهبود گردش خون و چی در کمر بسیار خوب است.به طور کلی، می تواند به کشش پویا کمری 5-8 سانتی متری دست یابد و می تواند درجات مختلف انحنا، بیرون زدگی و تنگی را کنترل کند و به طور موثر انحنای ستون فقرات کمری را اصلاح کند و فضای بین مهره ای را باز کند.

 

بهبود گردش خون دستگاه کشش الکتریکی کمری ماساژور کششی پشت ROHS 0بهبود گردش خون دستگاه کشش الکتریکی کمری ماساژور کششی پشت ROHS 1

 

بهبود گردش خون دستگاه کشش الکتریکی کمری ماساژور کششی پشت ROHS 2بهبود گردش خون دستگاه کشش الکتریکی کمری ماساژور کششی پشت ROHS 3

بهبود گردش خون دستگاه کشش الکتریکی کمری ماساژور کششی پشت ROHS 4


undefined
undefined
undefinedundefined
undefined
undefined
undefined
undefined
undefined
undefined
undefined
undefined
undefinedundefined
undefined
undefined

اطلاعات تماس
Kim

شماره تلفن : 0086-13975090964

WhatsApp : +8613975090964